» Resfebe Nasıl Üretilir

Resfebe Nasıl Üretilir

Türkiye'nin En Büyük Resfebe Sitesi ResfebeTurkiye.com'dan hepinize Merhaba,

Sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşan maillerinizde yoğun bir şekilde resfebe nasıl üretilir sorusuyla karşılaştık. Bu sorunuza yanıt vermek için sitemizde bir bilgilendirme yazısının yazılmasını uygun gördük. Sitemizde yayımladığımız resfebeleri tamamen özgün bir şekilde üreterek hem resfebe konusunda kalıcı, özgün ve farklı bir web sitesi oluşturmak istedik, hem de internette yığınla aynı soruların tekrar tekrar web sitelerinde paylaşılmasının resfebe kavramının önemini yitirmesine yol açtığını farkettik. Kurucumuz Fuat AYDOĞDU, tarafından tasarlanan web sitemizde özgün resfebeleri kategorilere ve zorluk seviyesine göre sınıflandırdık. Ayrıca resfebe cevaplarını youtube kanalımız üzerinden sizlerle gerçek ağızdan paylaşmak istedik. Youtube kanalımız kurucumuzun ismiyle Fuat AYDOĞDU - Youtube Kanalı linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ancak tüm bunları yaparken sitemizi takip eden ziyaretçilerimizden gelen, resfebelerinizi nasıl üretiyorsunuz? Nasıl bu kadar farklı sorular bulabiliyorsunuz? sorularına yanıt vermeyi de gelen mailler üzerine uygun bulduk. Değerli takipçilerimizin ülkemizde yapılan resfebe yarışmalarına katılmalarını arttırmak ve bu yarışmalara katılım için özgün resfebeler üretmek için sizlere resfebe üretme yolumuzu paylaşıyoruz.

Değerli arkadaşlar bildiğiniz üzere daha önce Resfebe Nedir? sayfasında resfebelerin faydalarını ve resfebe üretmek için RESFEBE Nasıl Hazırlanır konusunda temel bazı tüyolar sunmuştuk. Bu tüyolarda matematikten Türkçeye, Müzikten Geometriye bir çok kavramı, heceyi, harfi, bilgiyi, sembolü resfebede kullanabileceğinizi kısa bir örnekle açıklamıştık. 

Ancak biz bu temel yöntemlerin yanı sıra renk, matematik işareti, müzik ve resim gibi branşların kavramları ile de resfebeler üretiyoruz. 

Sitemizdeki resfebeleri üretmek için aklımıza gelen heceyi önce kelimeler.net sitesinden aratıyoruz. Bu hecemizi kelimeler.net üzerinden aratarak içinde, başında, ya da sonunda bu hecemizi içeren kelimeler buluyoruz ve resfebelerimizi Adobe Photoshop programı kullnarak gri zemin üzerinde tasarlıyoruz. Kullandığımız resimleri belirlerken daha çok iconfinder ve flaticon sitelerinden faydalanıyoruz. Mesela kullanacağımız bir "Ev", "Arı", "Bal" heceleri için ingilizce karşılıkları ile iconfinder ve flaticon sitelerinde arama yapıyoruz. Png formatlı arkası saydam (transparan) resimler buluyoruz ve resimleri harflerle birleştirerek resfebelerimizi oluşturuyoruz. 

Oluşturduğumuz resfebelerin cevaplarını da youtube kanalımızdan (Fuat AYDOĞDU - Youtube Kanalı) yayınlıyoruz.

Sizlere kısaca nasıl resfebe üretilir konusunda bilgilendirme yapmak istedik. Türkiye'nin en büyük resfebe sitesi www.resfebe.turkiye.com sitesini takip etmenizi ve arkadaşlarınıza önermenizi rica eder iyi günler dileriz.

Yandex.Metrica